CGXVI

Tre Kronor - forum najlepszego sojuszu w Travianie (a jak!) ;)


#1 2007-08-19 21:36:04

Galdan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 4
Punktów :   

Pytanie

Mam pytanie na co idą nasze składki bo to co widzę to level ambasady nic się nie zwiększył od dłuższego czasu.

Ostatnio edytowany przez Galdan (2007-08-19 21:36:55)

Offline

 

#2 2007-08-20 00:42:22

Varberg

CGXVI Rex

Zarejestrowany: 2007-08-11
Posty: 10
Punktów :   

Re: Pytanie

Witaj!

Akurat Ty, ktory pytasz jestes w nielicznej grupie tych, ktorzy skladke traktuja powaznie... Ale prawda jest taka, ze obecnie bardzo niewielu graczy jeszcze to robi... A to co dochodzi, nie jest tego zbyt wiele... Skladka poza ambasada idzie tez na wspieranie walczacych, i takie wsparcie bylo udzielane...  Problem ambasady nie polega na lvl-u, ale braku potrzeby jego zwiekszania w chwili obecnej. Miejsca beda potrzebne dopiero, gdy beda odpowiedni kandydaci. A kandydaci sa w kadetach CGXVI i... jeszcze musza sie tam otrzaskac. Pisalem juz do wszystkich, ze nie bedziemy ze wzgledow bezpieczenstwa przyjmowac bezposrednio do CGXVI.
Choc niedlugo na pewno zwiekszymy lvl (na marginesie jest nas juz 39, a wiecie, ze maksymalna wielkosc sojuszu to... 60).
Ale wracajac do skladki... poniewaz cos co nie funkcjonuje, jest tylko pustka, oglaszam calkowite zniesienie obowiazkowej skladki. Wplacac mozna jednak dalej dobrowolnie!!!
Ja dobrze wiem, kto wplacal i Ci ktorzy to robili, beda ode mnie otrzymywac niedlugo bonusy, tzn. surke na rozwoj ode mnie!!! Prosze zainteresowanych o kontakt przez zwykla wewnetrzna poczte. Chce aby Ci bardzo solidni, i niekoniecznie najsilniejsi i z najwiekszym popem gracze dostali wsparcie i zwiekszali popa! Nie bede wysylal surki 'na oslep', bo nie zawsze gracie i surka moglaby ulec grabiezy...

Pozdrawiam Wszystkich!!!

Wasz CGXVI

Ostatnio edytowany przez Varberg (2007-08-20 00:43:51)

Offline

 

#3 2007-08-20 22:43:01

skimos

Administrator

4185493
Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 25
Punktów :   

Re: Pytanie

Hmm. Ja myślę że jednak obowiązkowa składka byłaby lepsza. Przecież wysłanie powiedzmy godzinnej produkcji  do sojuszu to nie jest jakoś wiele. Zawsze można powiedzmy co drugi dzień lub nawet raz w tygodniu (ostatecznie). Bo przecież sojusz to sojusz, jakiś "budżet" powinien być moim zdaniem żeby w razie wojny móc skorzystać z zapasów. No i poza tym jakieś chyba obowiązki powinny być dla każdego członka..
Takie moje zdanie.
Do rozważenia

Offline

 

#4 2007-08-21 20:13:38

Kot1033

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: Pytanie

Popieram przedmówce

Offline

 

#5 2007-08-22 10:24:47

Stefan III Łysy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pytanie

Witam,
Uważam, że składka powinna być obowiązkowa ( mimo, że ostatnio trochę się z tym opóściłem ) Powinno być tak, że jeżeli nie budujemy ambasady, to środki przeznacza Varberg na budowę woja. Przecież to będzie wojsko, które będzie walczyć w imieniu całego sojuszu!! Sojusz to Sojusz!!!

Offline

 

#6 2007-08-23 15:13:11

PETRONEA

Gość

Re: Pytanie

Witam,
to że płacenie składki powinno być obowiązkowe nie podlega dyskusji, natomiast wysokość tej składki juz tak. Myślę, że codzienna składka powinna wynosić 150-200  z każdego surowca. Taka wysokość składki powinna zmobilizować do płacenia graczy, którzy tego do tej pory nie robili. Sojusz na obniżeniu składki dużo nie straci ponieważ przy 36 członkach sojuszu codziennie wpłynie ok. 7.200 każdego prod. co łącznie da 28.800 surowca(zakładając 200sur.).
Nie płacenie powinno być karane przeniesieniem do kadetów.
Dla wiadomości tych, którym ta propozycja sie nie podoba podaję, że sojusz to nasza wspólnota i musimy wszyscy dbać o jego dobro i rozwój.
Wydaje mi się nie w porządku by Varberg musiał płacić z własnych środków na rozwój wojska, które będzie chronić nas wszystkich czy na słanie surówki potrzebującym.

 

#7 2007-08-23 17:15:41

kolina

Gość

Re: Pytanie

wszystko ok tylko, że jak tu przyszłam to zaczeła się wojna i wiadomo o wszystkie inne sprawy zapomniałam zapytać..
i właśnie apropos składek.. tak, chcę sie dokładać, godzinną produkcje jestem w stanie oddawać raz na dobę tylko gdzie?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sektakrzaka.pun.pl www.dsm.pun.pl www.habbo.pun.pl www.lilwayne.pun.pl www.wsei120infa.pun.pl